Gdzie spędziłeś wakacje?

Dzień Babci i Dziadka

Jesteś tu: » Strona główna » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

22 lutego 2013 roku w naszej szkole odbył się uroczysty Dzień Babci i Dziadka. Mimo złej aury, przybyło wielu zaproszonych gośći. Dzieci były bardzo szczęśliwe! Pan Dyrektor serdecznie powitał przybyłych gości. Po raz pierwszy ten dzień odbył się na nowej sali gimnastycznej. Klasy młodsze przygotowały przedstawienia, a rodzice poczęstunek dla kochanych dziadków. Klasa pierwsza pod kierunkiem pani Beaty Oroń przygotowała "Familiadę na wesoło" - było dużo śmiechu i radośći. Klasa druga pod kierunkiem pani Anny Lewczuk przygotowała "Kulinarne przepisy na wesoło", "Strasną zabę" i "Kapelusze". Klasa III pod kierunkiem pani Ewy Ejtel przygotowała humorystyczną inscenizację "Panienka pod lupą czyli babcia na tropie". dzieci do przedstawień były ucharakteryzowane, wyglądały pięknie. Wspólnie śpiewały piosenki "Babcia tańczy rock and rolla", "Nasza babcia umie tyle", " Dziadek wąsy ma lub brodę". Wszystkie dzieci złożyły serdeczne życzenia dla ukochanych babci i dziadków. Dziadkowie po uroczystości przeszli do klas na poczęstunek. Mamy przygotowały ciasto, napoje i słodycze. Wszyscy wyszli radośni i szczęśliwi.

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo